קוד הקופון למבצע על חבילת הקורסים: N4XSHFQU

אביגיל מייזליק מגיעה עד אליכם
וחושפת את כל סודות המטבח!
 

בקורסים הדיגיטליים של אביגיל מייזליק,
אביגיל תלווה אתכם במקצועיות, קלילות ובנוחות צעד אחר צעד,
כדי שגם אתם תתחילו לבשל אוכל ברמה אחרת.

הצטרפו אלי לקורס שיעשה לכם את כל ההבדל!

נגן וידאו

מנות ראשונות וסלטים 

הקורס שישנה את צורת העבודה שלך במטבח! כאן נלמד כיצד לעבוד באופן מקצועי בעזרת סכין שף, יחד נתרגל צורות חיתוך מדויקות ומהירות שיהפכו את המנות שלך ליפהפיות וקלות הכנה -בעלות מראה מהוקצע במיוחד. נכין סלטים מושקעים ומנות ראשונות ייחודיות ונשלב צילחות מקצועי, עיצוב טעם וחיבור מושלם בין המנה לרוטב המתאים לה.

150ש"ח

נגן וידאו

מאפים 

בקורס זה נבין לעומק מהי צורת העבודה הנכונה עם הקמח, כיצד יוצרים בצקים מדויקים ומושלמים ואיך הופכים אותם למאפים בעלי טעם עשיר, מרתק ומראה מהוקצע ויפהפה. נכיר את סוגי המאפים השונים ונלמד איך לבנות אותם נכון, לחבר לכל בצק את הטעם והמראה המתאים עבורו. נכיר רטבים שישלימו את המנה וכל זאת באופן מקצועי, יעיל, מהיר ומרשים.

150ש"ח

נגן וידאו

עוף ודגים 

בקורס זה נכיר את סוגי הדגים השונים הקיימים בארץ, נלמד כיצד לעבוד איתם באופן נכון, נכיר את צורות הבישול השונות המתאימות להם וכיצד מחברים בין הדג לטעמים השונים והרוטב המתאים. נכיר צורת עבודה נכונה עם עופות, נלמד לחלק את העוף בצורה נכונה ולהכין ממנו פרגיות במהירות ובקלות, נכיר שיטות בישול מתאימות לעופות ונייצר מהכל מנות יפהפיות, טעימות, מרשימות ומקצועיות.

150ש"ח

נגן וידאו

בשר 

בקורס זה נכיר את כל חלקי בשר הבקר השונים, נלמד להתאים את שיטות העבודה הנכונות לכל אחד מהחלקים. נכיר צורות חיתוך, בישול, טיגון וצלייה. נלמד כיצד לחבר לבשר טעמים שונים ומגוונים, רטבים עשירים, תוספות מתאימות ונכין מנות עיקריות חגיגיות יפות ומושקעות. נלמד כיצד לצלחת אותן, לעצב להן את הטעם הנכון וכיצד ליצור מנה עיקרית שמהווה את מרכז ועיקר הסעודה.

150ש"ח

דילוג לתוכן